banner

İzlem Acaroğlu

2 Aralik 1989'da Magusa'da dogdum. Sporla ilk tanismam 4 yasinda tenise baslamamla oldu. Ondan sonra ilkokul ve ortaokulda okulumun voleybol takimlarinda amator sporcu olarak yer aldim. Dogu Akdeniz Universitesine baslayinca, universite kulubunde profesyonel olarak 4 sene daha voleybol oynadim. Daha sonra fitness'e olan ilgimden dolayi spor salonuna gitmeye basladim. KKTC Halter ve Vucut Gelistirme Federasyonunun duzenlemis oldugu antrenorluk kurslarina katilip spora olan tutkumu, bilgiyle pekistirip profesyonel bir sekilde yoluma devam ettim. 2016 yilinda 5 farkli yarismaya girip, Bikini Fitness kategorisnde iki KKTC, bir Turkiye sampiyonlugu ve birde kainat altinciligi elde ettim. Su anda Magusa'nin en elit spor salonu olan Fit Plus'da egitmen olarak bu ise gonul vermis insanlara yardimci oluyorum.
about

Tolga Mahmutoğlu

3 Ağustos 1983' te Lefkoşa'da doğdum ,Tatlısu ilk okulunda basketbol ,Esentepe orta okulunda Handball ,Atletizm ,Lefkoşa Türk Lisesinde , Basketbol ve Atletizm spor dallarıyla ilgilendim . Doğu Akdeniz Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler bölümüne başlamamla beraber Amerikan Futboluna gönül verdim , Türkiye milli takımına seçildim , sakatlık sonucu vücut geliştirmeye yönlendim ve K.K.T.C Halter ve Vücud Geliştirme Federasyonunun açtığı kursa katılarak antrenörlük belgemi aldım , sevdiğim şeyin işim haline gelmesinden dolayı çok memnunum , her geçen gün dahada büyüyen bir sevgiyle yoluma devam ediyorum.

Emİne Hızlıer

6 ocak 1994 yılı Lefkoşa doğumluyum . İlkokul 3. Sınıftan beri atletizm yarışmalarına katılıyorum ve lisanslı olarak hentbol oynuyorum . 2016 yılı Doğu Akdeniz üniversitesi Spor Bilimleri bölümü mezunuyum . Üniversitede öğrenci olduğum zamanlarda trx eğitimi aldım ve Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı 'nda asistan olarak çalıştım . Mezun olduktan sonra bir spor salonda 6 aylık bir süre, trx ve vücut geliştirme eğitmeni olarak çalıştım . Şuan mağusada Fitplus Spor Salonu'nda spor eğitmeni olarak çalışıyorum . Bunun yanında Doğu Akdeniz üniversitesi kulübünde hentbol oynuyorum ve atletizm yarışmalarına katılıyorum.
about

Yazgı Aşut

23.02.1991 GaziMagusa dogumluyum. 4 sene önce hobi olarak başladığım bu sporu 2015 yılında KKTC Büyük Bayanlar Fitness kategorisinde 1.lik aldım. Daha sonrasinda 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük belgesini alarak yoluma devam etmekteyim. Şuanda Fit Plus Fitness Spor salonunda birçok spor alanında üyelerimize yönelik çalışmalar yapmaktayız. Amacımız sporu insanlara sevdirmek ve yardımcı olmaktır. Bunun için de eğitimli hocalarımız eşliğinde üyelerimizin hedeflerine yönelik programlar düzenleyip uygulamaktır.

Hüseyin Yahat

25 şubat 1995’te Gazimağusa’da doğdum. Lise eğitimimi Gazimağusa Türk Maarif kolejinde tamamladım. Fitnese olan ilgim lise yıllarında başladı ve zaman geçtikçe sporu daha çok sevdim. Bu sebeple üniversite eğitimimi spor üzerine yapmayı istedim. Şuan Doğu Akdeniz Üniversitesinde Spor Bilimleri yüksek şeref öğrencisiyim ve uzmanlık alanımı vücut geliştirme ve fitnes üzerine yapıyorum. Üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra yüksek lisans eğitimi almayı hedefliyorum. Kendimi geliştirmek için sürekli spor ile ilgili makaleler okuyor deneyimli hocalarımın bilgilerine başvuruyorum. Ayrıca 2014 yılında Doğu Akdeniz üniversitesinde düzenlenen vücut geliştirme, trx suspension trainig ve 2015 yılında KKTC halter ve vücut geliştirme federasyonunun düzenlediği 1. Kademe yardımcı antrenör kursunu başarıyla tamamlayarak belgemi almaya hak kazandım.
about

Berhan Ekensoy

25 Ocak 1992 yılında Gazi Mağusa’da doğdum. Ortaokulu, Çanakkale Ortaokulu’nda bitirip, daha sonra lise hayatıma Namık Kemal Lisesi’nde, Fen Bölümü’nü devam ettim. Üniversite hayatımda ise 2012-2016 yılları arasında Lisans Programı’nı Doğu Akdeniz Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Spor Bilimleri Bölümü’nü Yüksek Şeref (3.50 derece) ile bitirdim. Şu anda Girne Amerikan Üniversitesi’nde Beden Eğitimi ve Spor Öğrenimi Yüksek Lisans Programı’nı 3.82’lik derece ile 1.sınıf yarı dönemini başarı ile tamamladım. Ortaokul, Lise ve Üniversite yıllarında Atletizm dalında birçok başarı elde ettim. Bu başarılar 100m, 110m Engelli, 400m, 400m Engelli, 4x100 Bayrak ve 4x400 Bayrak Koşuları’nda 1.ve2.lik başarılarını elde ettim. Fitness dalına ise Lise Hazırlık döneminde başladım ve şu anda ise devam ediyorum. Ripped Gym Spor Salonu’nda 4 sene, daha sonra CrossXtreme’de 1 sene antrenör olarak çalıştım. Okul Öncesi Eğitim Merkezi’nde bir dönem 2-3 ve 4-5 yaş grubundaki çocuklara Eğitsel Oyun derslerini vermekteydim. Hedefim, Yüksek Lisans Programı’nı başarıyla bitirerek, Doktora Programı’na geçmek ve kendmi en iyi şekilde uzman olduğum branşta profesyonelleştirmektir.

Tahİr Mahmutlar

1994 yılında magosada doğdum . Eğitim Yıllarımı magosada tamamladım. Şimdi Doğu Akdeniz Üniversitesi dördüncü sınıf spor bilimleri öğrencisiyim. spor ve fitness ile ortaokul yıllarımdan beri iç içeyim Üniversitede uzmanlık alanınmı vücut geliştirme ve fitness üzerine seçtim. 2015 yılında k k t c Vücut geliştirme ve fitness federasyonundan sınav ile katıldigim antrönör belgemi aldım . çeşitli projelere katılarak kendimi bu alanda geliştirdim ve müşterilere en verimli şekilde hizmet vermek için fit plus ta çalışıyorum.
about

Songül Hoca

1983 doğumluyum. Kademe 2 antrenörlük belgesine sahibim. Mayıs 2015 büyük bayanlar +1.72 kktc birincissii Eylül 2015 ifbb büyük bayanlar + 1.72 tc üçüncüsü Nisan 2016 ifbb büyük bayanlar +1.72 tc üçüncüsü Haziran 2016 Nac dünya şampiyonası büyük bayanlar dünya sekizincisi. Amacım kendinize olan özgüveninizi artırmakta yardımcı olmak. Kendinizi daha sağlıklı, dinç ve fit görünmenizde yardımcı olmaktır.