İYİ YAŞAMAYA VE SPORA DAİR ARADIĞIN HER ŞEY BURADA!

Gazimağusa’da müşterilerine yüksek kaliteli hizmet vermek misyonuyla kurulan FITPLUS Fitness ve GYM Merkezi hizmete başladı. FITPLUS, eşsiz tasarımıyla Gazimağusa’nın en prestijli binası NorthernLAND Premier ve NorthernLAND kalitesinin bir diğer ürünü Viapark olmak üzere 2 farklı şubesinde, “Happier, Healthier, Stronger” sloganıyla hizmet veriyor.

GYM yanında, kapalı havuz, hamam, SPA hizmetini de bünyesine ekleyen FITPLUS’ta, GYM hafta içi 06.00-22.00, Cumartesi-Pazar 08.00-21.00, SPA hafta içi ve hafta sonu 08.00-20.00, saatleri arasında yer alıyor.

En yeni teknolojik ekipmanlar ile dış mekanı aratmayacak özelliklere sahip ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ile FITPLUS, daha kaliteli egzersiz için en uygun spor salonu olma özelliği taşıyor.

Grup Egzersizleri

Bireysel Fitness programlarını tercih etmeyen herkes için ideal çözüm olan Mat Pilates, Yoga, Spinning, Reformer Pilates ve Box dersleri hem eğlendiriyor, hem kalori yaktırıyor.

PERSONAL TRAINING

Bire bir egzersiz programını uyguladığımız spor salonumuzda, size özel spor ve beslenme programı ve anlık takip ile başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz.